Weekagenda

 

 Maandag 17-06Dinsdag 18-06Woensdag 19-06Donderdag 20-06Vrijdag 21-06Zaterdag 22-06Zondag 23-06
Angela11.00-18.0011.00-18.0011.00-18.0011.00-18.00
AnnabelVakantie
Barbara 11.00-17.00
Beau12.00-15.00
BlancaVakantie tot 19 juni
Caylin11.00-17.0011.00-16.00
Esmee11.00-15.0011.00-15.00
Eva13.00-18.0013.00-17.0013.00-18.0013.00-18.0013.00-18.00
Fabienne11.00-17.0012.00-18.00
Felicia11.00-17.0011.00-16.00
Femke12.00-21.00
Isabel10.00-15.0010.00-15.0011.00-16.00
JaimyVakantie
Jessica10.00-20.0011.00-20.00
Julia12.00-18.0013.00-19.0013.00-19.00
Lara11.00-16.0011.00-17.00
Kiki11.00-18.00
Layla12.00-17.0012.00-17.0012.00-17.0012.00-17.00
Linda12.00-17.0012.00-17.00
LisaLa Cloche UtrechtLa Cloche UtrechtLa Cloche Utrecht
Lola10.15-19.0010.15-19.0011.00-19.00
Lucia10.00-17.0010.00-17.0010.00-17.00
Mandy10.30-14.3015.00-19.0010.30-14.3010.30-14.3010.30-14.30
Merel *Nieuw*11.00-16.00
MiaVakantie tot 20 juni
Milou12.00-20.00
Monique
Sabine10.00-14.3012.00-19.0012.00-19.00
Selina12.00-20.00 12.00-18.0012.00-18.0012.00-18.0012.00-18.00
Tessa12.00-18.0012.00-18.0012.00-18.0012.00-18.00
Kinkygirl Alesia11.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.00
Mrs Michela11.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.0011.00-22.00
Mrs Vernice12.00-22.3012.00-22.3012.00-22.3012.00-22.30

Bekijkt u de week-agenda op uw telefoon? Draai de telefoon dan voor een betere weergave!